pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde vaziyet almasının en önemli nedenlerinden biri mangır ile (UC yöntemiyle) düzen ortamında alışdataş binalabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle düzen derunersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle alışdataş yapabilmek derunin oyuna online yöntemlerle mangır yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile alışdataş yapabilmek o derece kolay değildir. Çünkü bu meselelemler dolar kuru üzerinden iş binaldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok erdemli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek derunin evet da oyunda henüz şu denli silah gücü üzere hilelere kellevurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin derunine zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini ayn ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu alfabemızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri derunin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler derunin oyunu henüz oflaz oynamanızı katkısızlayacak fakat yasak olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov üzere hilelere vaziyet mevdutir. Hatta bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi üzere hilelere de vaziyet mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en kötü olan ve hesabınızın banlanmasına niçin olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi derunerindeki mevhum paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu mevhum paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular düzen içinde vaziyet saha kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine kellevurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Baziçe ortamında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da vesair oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değmeseletirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde vaziyet saha UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler aracılığıyla oluşturulduğu derunin derunine zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel zarar verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok rabıta gkalıntı ve vesair oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, haddizatında düzen binamcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında bilcümle oyuncuların nerede olduklarını seyircilere çıkarmak derunin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü kişiler aracılığıyla bu cümle hacklenerek kötü fakatçlı olarak oyunlarda kullanılmaya kellelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek derunin kalıcı yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çalışmasını engellemeye çalışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi derunin her gün bir kez bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında vaziyet saha duvarların arkasını görme özelliğine mevla olurlar. Eğer rakip bir cidarın arkasında veya oyunda vaziyet saha dağ ve tepelerin arkasındaysa bu desise sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz alınsında sizi bileklü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine göre kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot birlik lafız üzere görünse de haddizatında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, maksat yutmak veya bir nesneyi nişan yutmak mazmunına gelirken Bot kelimesi, bir meselein otomatik olarak binalması mazmunına hasılat. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan derç mazmunına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın