Formakustik.com.tr: Alçı

Tavan profili, kızılüminyum gibi metallerden imal edilen profillerdir. Tasarruf açısından enikonu ayrıcalıklı seçenekler elde edilmesini sağlayan tavan profillerinin U ve C tutulmak üzere farklı seçenekleri vardır. Farklılığın sorunlevsellik itibarıyla önemli bulunduğunu bileğerlendirerek harekete olmak enikonu önemlidir. Bu nedenle bile tavan profili satın alarak beklentilerinize en kazançlı şekilde karşılık verebilirsiniz.

Tavan Profili Üretimi ile Alakalı Bilmeniz Gereken Detaylar
Tuzaküminyum profillerin özellikleri ve kaliteleri önemlice anlamda tatmin edici olsa da temelı fen detayları bilgili tutum kılmak gerekmektedir. İşte tavan profilleri ile alakalı olarak behemehâl bilmeniz gerekenler.

Üretim lakırtıınlığı 0,30 mm ile 0,60 mm beyninde bileğsorunkenlik göstermektedir. Bu nedenle bile üretimde hangi lakırtıınlık tercih ediliyorsa ona yakışır bir seçim hareket etmek dosdoğru olacaktır. Üretim uzunluğuna bakıldığında standart kamet 3000 mm’dir. Ancak projeye rabıtlı olarak 2000 mm ile 4000 mm gibi seçenekler bile tercih etmeniz mümkündür.

Siz bile projeye ve gereksinimleriniza nazaran bir seçim yaparak kaliteye değmek ister misiniz? O halde birinci sınıf tavan profili ürünlerimizden kâr sağlamak adına tercihinizi yapmalısınız. Kaliteli, kullanışlı ve dayanıklı çözümler yakalamanızı katkısızlayacak olan tavan profili alternatifleri için vakit kaybetmeden harekete geçerek kaliteyi yakalayın!

alçı
tavan c
duvar c

Bir cevap yazın